Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Red
pt: Vermelho

en: White
pt: Branco

en: Green
pt: Verde

en: Orange
pt: Laranja

en: Black
pt: Preto

en: Yellow
pt: Amarelo

en: color
pt: cor

en: Round
pt: Arredondado

en: Neutral
pt: Neutro

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pt: Os valores possíveis que este campo pode conter. Introduza um valor por linha, respeitando o formato chave|etiqueta.
