Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: None
ru: Нет

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Lime
ru: Лайм

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Violet
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Black
ru: Чёрный

en: color
ru: цвет

en: Round
ru: Округление

en: Rectangle
ru: Прямоугольник

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: Sunrise
ru: Восход

en: Field types
ru: Типы полей

en: Extra classes
ru: Дополнительные классы

en: Navy
ru: Тёмно-синий

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ru: Значения, которые может принимать данное поле поле. Введите по одному значению на каждой строке в виде: ключ|метка.

en: Extra CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS
