Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Red
sk: Červená

en: White
sk: Biela

en: Green
sk: Zelená

en: Black
sk: Čierna

en: Yellow
sk: Žltá

en: color
sk: farba

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Field types
sk: Typy polí

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.
