Style Selector (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: None
ug: يوق

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Lime
ug: پىكوس

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Pink
ug: ھالرەڭ

en: Green
ug: يېشىل

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا

en: Yellow
ug: سېرىق

en: color
ug: رەڭ

en: Indigo
ug: تۇم سۆسۈن رەڭ

en: Amber
ug: كەھرىۋا
