Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Size
cy: Maint

en: Default
cy: Diofyn

en: Large
cy: Mawr

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Orange
cy: Oren

en: Black
cy: Du

en: Yellow
cy: Melyn

en: color
cy: lliw

en: Round
cy: Crwn
