Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Size
fa: اندازه

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Large
fa: بزرگ

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Green
fa: سبز

en: Orange
fa: نارنجی

en: Black
fa: سیاه

en: color
fa: رنگ

en: Sky
fa: آسمان
