Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Size
ka: ზომა

en: Label
ka: სათაური

en: Large
ka: დიდი
