Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Cyan
kn: ನೀಲಿ ಹಸಿರು

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Indigo
kn: ವಜ್ರನೀಲಿ

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ
