Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Size
oc: Talha

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Large
oc: Grand

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: Black
oc: Negre

en: Yellow
oc: Jaune

en: Round
oc: Arrondi
