Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Large
th: ใหญ่

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Red
th: แดง

en: Pink
th: สีชมพู

en: Green
th: เขียว

en: Black
th: สีดำ

en: Yellow
th: เหลือง

en: color
th: สี

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
