Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Size
vi: Dung lượng

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Large
vi: Rộng

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Allowed values list
vi: Danh sách các giá trị được phép

en: Red
vi: Đỏ

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Green
vi: Xanh lá

en: Orange
vi: Da cam

en: Black
vi: Đen

en: Yellow
vi: Vàng

en: color
vi: màu

en: Round
vi: Ngẫu
