Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Size
az: Ölçü

en: Default
az: Susmaya görə

en: Large
az: Böyük

en: Square
az: Kvadrat

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: White
az: Ağ

en: Round
az: Dəyirmi

en: Field types
az: Sahə növləri
