Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Size
bg: Размер

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Large
bg: Голям

en: color
bg: цвят
