Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Size
gl: Tamaño

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Large
gl: Grande

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Square
gl: Cadrado

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: White
gl: Branco

en: Round
gl: Redondear

en: Extra CSS classes
gl: Clases CSS extra
