Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Size
is: Stærð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Large
is: Stórt

en: Field types
is: Tegundir svæða
