Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Size
mr: आकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Large
mr: मोठे
