Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Size
ru: Размер

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Large
ru: Большой

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Square
ru: Квадратный

en: Allowed values list
ru: Список допустимых значений

en: White
ru: Белый

en: Lime
ru: Лайм

en: color
ru: цвет

en: Round
ru: Округление

en: Sunrise
ru: Восход

en: Field types
ru: Типы полей

en: Extra classes
ru: Дополнительные классы

en: Type: @type
ru: Тип: @type

en: Extra CSS classes
ru: Дополнительные классы CSS

en: Allowed values function
ru: Разрешённые значения функции

en: List (text) settings
ru: Настройки списка (текст)

en: Allowed value with label
ru: Разрешённое значение с меткой
