Style Selector (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Size
ta: அளவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Large
ta: பெரியது

en: color
ta: நிறம்
