Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Allowed values list
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་ཐོ

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ
