Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Size
cs: Velikost

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Large
cs: Velký

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: White
cs: Bílá

en: color
cs: barva

en: Field types
cs: Typy polí
