Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Large
gu: મોટું
