Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Large
km: ធំ

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: color
km: ពណ៌
