Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Size
nl: Grootte

en: Default
nl: Standaard

en: Large
nl: Groot

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Square
nl: Vierkant

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: White
nl: Wit

en: Lime
nl: Limoen

en: color
nl: kleur

en: Round
nl: Afronden

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen

en: Allowed values function
nl: Toegestane waarden-functie

en: Size: @size
nl: Grootte: @size

en: List (text) settings
nl: Tekstlijstinstellingen

en: Allowed value with label
nl: Toegestane waarde met label

en: Empty option label
nl: Lege optie tekst
