Style Selector (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Size
te: కొలత

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
