Style Selector (2.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Size
ro: Mărime

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Large
ro: Mare

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: color
ro: culoare

en: Round
ro: Rotunjit

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Allowed values function
ro: Funcția values (valori) permisă

en: List (text) settings
ro: Setări listă (text)

en: Allowed value with label
ro: Valoare permisă cu etichetă
