Style Selector (2.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Large
sq: E madhe
