Style Selector (2.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Size
hy: Չափ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Large
hy: Մեծ
