Style Selector (2.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Size
sl: Velikost

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Allowed values list
sl: Seznam dovoljenih vrednosti

en: White
sl: Bela

en: color
sl: barva
