Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Size
ar: الحجم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Large
ar: كبير

en: Color
ar: اللون

en: Square
ar: ميدان

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: White
ar: أبيض
