Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Size
el: Μέγεθος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Large
el: Μεγάλο

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Color
el: Χρώμα

en: Allowed values list
el: Λίστα επιτρεπόμενων τιμών

en: White
el: Λευκό

en: color
el: χρώμα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
