Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Large
kk: Ірі

en: Color
kk: Түс
