Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Default
mn: Анхны утга

en: Large
mn: Том

en: Color
mn: Өнгө
