Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Large
pl: Duże

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Color
pl: Kolor

en: Square
pl: Kwadrat

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: White
pl: Biały

en: Lime
pl: Limonka

en: color
pl: kolor

en: Round
pl: Zaokrąglaj

en: Field types
pl: Typy pól

en: Extra CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Allowed values function
pl: Funkcja określająca dozwolone wartości

en: List (text) settings
pl: Ustawienia listy (teksty)

en: Allowed value with label
pl: Dozwolona wartość z etykietą
