Style Selector (2.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Color
ug: رەڭ

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: White
ug: ئاق

en: Lime
ug: پىكوس

en: color
ug: رەڭ
