Style Selector (2.0.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Size
ast: Tamañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Large
ast: Grande

en: Allowed values list
ast: Llistáu de valores permitios
