Style Selector (2.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Size
ca: Mida

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Large
ca: Gran

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Square
ca: Quadrat

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: White
ca: Blanc

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Extra CSS classes
ca: Classes CSS extra

en: Allowed values function
ca: Funció de valors permesos
