Style Selector (2.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Size
et: Suurus

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Large
et: Suur

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Color
et: Värv

en: Square
et: Ruut

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: White
et: Valge

en: color
et: värv

en: Round
et: Ümarda

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: List (text) settings
et: Nimekirja (tekst) seaded
