Style Selector (2.0.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Large
jv: Gedhe

en: Color
jv: Kelir

en: Allowed values list
jv: Daftar nilai sing disediaknā
