Style Selector (2.0.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Size
ur: حجم

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Large
ur: بڑا

en: Color
ur: رنگ
