Style Selector (2.0.0-alpha8) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Color
am: ቀለም

en: color
am: ቀለም
