Style Selector (2.0.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Size
hr: Veličina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Large
hr: Velika

en: Color
hr: Boja

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: color
hr: boja
