Style Selector (2.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Size
sk: Veľkosť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Large
sk: Veľké

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: White
sk: Biela

en: color
sk: farba

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Field types
sk: Typy polí
