Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Size
be: Памер

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Color
be: Колер

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Field types
be: Тыпы палёў
