Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Size
da: Størrelse

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Large
da: Stor

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Color
da: Farve

en: Square
da: Kvadrat

en: Allowed values list
da: Liste af tilladte værdier

en: White
da: Hvid

en: color
da: farve

en: Round
da: Afrund

en: Field types
da: Felttyper

en: Extra CSS classes
da: Ekstra CSS-klasser

en: Allowed values function
da: Funktion til tilladte værdier

en: List (text) settings
da: Liste (tekst)

en: Allowed value with label
da: Tilladt værdi med etiket
