Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Size
hi: आकार

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Large
hi: बढा

en: Color
hi: रंग

en: Square
hi: वर्ग

en: Allowed values list
hi: अनुमत मान सूची

en: color
hi: रंग
