Style Selector (2.0.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Size
ku: قەبارە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Large
ku: گەورە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: color
ku: ڕه‌نگ
