Style Selector (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Size
eo: Grandeco

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Large
eo: Granda

en: Color
eo: Koloro

en: color
eo: koloro
