Style Selector (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Size
eu: Tamaina

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Large
eu: Handia

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Color
eu: Kolore

en: Allowed values list
eu: Balioko zerrenda onartu

en: Examples:
eu: Adibideak:

en: color
eu: kolorea

en: Field types
eu: Eremu motak
