Style Selector (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
