Styled Google Map (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Closed
ast: Zarráu

en: Enable
ast: Activar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Text color
ast: Color del testu
